Zamki elektroniczne do drzwi

Szeroka oferta zamków do drzwi w Pogotowiu ślusarskim Kraków

Pogotowie ślusarskie, które może poszczycić się wyjątkową renomą oraz doskonałą jakością świadczonych usług ślusarskich w Krakowie, posiada jeszcze jeden istotny atut. Jest nim niezwykle bogata oferta nowoczesnych zamków do drzwi, które można wybrać wraz z profesjonalnym ślusarzem. W Pogotowiu zamkowym w Krakowie znajdziesz zarówno zamki do drzwi KESO, jak i zamki Salto czy Simons Voss, które odpowiadają bardzo wysokim standardom bezpieczeństwa, jakie niezbędne są w takich miejscach jak biura, hotele, obiekty handlowe bądź instytucje państwowe. Elektroniczne zamki do drzwi są jednymi z najpewniejszych i najbardziej niezawodnych, jeśli chodzi o zagwarantowanie bezpieczeństwa właścicielom przedsiębiorstw, różnorodnych placówek, jak również osobom prywatnym. Każdy zamek elektroniczny do drzwi, jaki oferuje Pogotowie zamkowe – dzięki temu, że jest wyposażony w sprawdzony system kontroli dostępu – zapewnia najwyższą ochronę przed dostępem niepowołanych osób. Zamki elektroniczne posiadające funkcję administrowania kluczami pozwalają na pełną kontrolę osób wchodzących do budynku czy pomieszczenia oraz opuszczających je.

Zamki elektroniczne do drzwi

Najlepsze zamki elektroniczne w Krakowie – zalety

Poza niekwestionowanymi zaletami zamka elektronicznego do drzwi warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden ważny atut. Jest nim montaż zamków elektronicznych bez konieczności okablowania budynku, czyli tym samym bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Możliwość ta, którą zapewnia renomowane Pogotowie zamkowe, spotyka się z dużym zainteresowaniem Klientów szukających profesjonalnych usług ślusarskich w Krakowie. Duży wybór zamków (w tym elektroniczny zamek do drzwi KESO Entr, który umożliwia otwieranie aż na 5 sposobów)przesądza o jakości Pogotowia zamkowego Kraków.

 

Jak działa elektroniczny zamek do drzwi?

Dlaczego elektroniczny zamek do drzwi jest tak skuteczną formą zabezpieczenia biura, firmy lub budynku? Ponieważ jest to zaawansowany system, którego działanie opiera się na korzystaniu z sieci niezależnych zamków elektronicznych do drzwi, a także czytników online, co pozwala na sprawowanie całkowitej kontroli nad budynkiem w czasie rzeczywistym. Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Krakowie wykorzystują bezprzewodową, sieciowo-elektroniczną kontrolę dostępu, dzięki czemu nie ma konieczności kosztownego okablowania obiektu. Naszym Klientom oferujemy łączącą bezpieczeństwo z nowoczesnością wirtualną sieć SALTO (SVN). Zadzwoń i zapytaj o ofertę elektronicznych zamków do drzwi w Krakowie: 600-277-499

Posiadamy również w sprzedaży:

Zamki antywłamaniowe
Zamki wpuszczane
Zamki nawierzchniowe
Elektroniczne zamki do drzwi
Zamki do drzwi Gerda oraz
Zamek KESO RIM 6000S – zamiennik zamka Gerda RIM 6000 S