Ile kosztuje wymiana zamka w drzwiach?

Ile kosztuje wymiana zamka w drzwiach?

Wymiana zamka należy do tej kategorii usług ślusarskich, które uznaje się za standardowe. Niemniej powinna być wykonywana przez doświadczonych, dobrych ślusarzy, takich jak fachowcy z Pogotowia zamkowego w Krakowie. Warto zastanowić się, kiedy przychodzi czas do wymiany zamków – np. wtedy, gdy zamek do drzwi został uszkodzony albo gdy chcemy zwiększyć zabezpieczenie po wyprowadzce lokatorów. Powody mogą być różne, ale przy każdym z nich uzyskamy sprawną realizację usługi w Pogotowiu ślusarskim Kraków 24 h.

Wymiana zamków samemu – czy warto robić?

Specjaliści zajmujący się wymianą zamków w Krakowie otrzymują niekiedy zapytania o to, czy można zabierać się za to zadanie samodzielnie. W końcu niektóre osoby są złotymi rączkami i podejmują się różnych prac domowych we własnym zakresie. O ile niekiedy może być to dobry pomysł, o tyle w przypadku wymiany zamków w drzwiach wejściowych profesjonalni ślusarze odradzają takie działanie. Dlaczego? Odpowiedź jest całkiem prosta – zamki do drzwi mają zapewnić nam jak najwyższe bezpieczeństwo w naszym domu. By jednak tak było, trzeba zadbać o to, aby mechanizm był dobrej jakości, a następnie by został właściwie osadzony w drzwiach. Inaczej może nie działać tak sprawnie, co poskutkuje znaczącym obniżeniem poziomu bezpieczeństwa domowników. Warto przyjąć taką zasadę – zawsze gdy chodzi o bezpieczeństwo – a dotyczy to praktycznie każdego zadania związanego z zamkami do drzwi w Krakowie i nie tylko – wówczas najlepiej zdać się na pomoc wyszkolonych techników z Pogotowia ślusarskiego. Wybierając placówkę, która jest czynna 7 dni w tygodniu, a co więcej również 24 godziny na dobę, zyskujesz dodatkową możliwość szybkiego zrealizowania wybranej usługi ślusarskiej. Wiedząc już, gdzie się zgłosić, z pewnością zastanawiasz się, ile kosztuje wymiana zamka w Krakowie.

Cennik wymiany zamków w Krakowie

Cennik usług ślusarskich zawsze jest dopasowany do rodzaju zadania i stopnia jego trudności. Tak samo jest w odniesieniu do wymiany zamków – cena tego zlecenia może być zróżnicowana ze względu na jakość zamka do drzwi, który klient wybiera spośród szerokiej gamy zabezpieczeń. Jeśli chodzi o proste modele, to cena montażu i wymiany zamka może wynieść od 90 zł, a gdy ktoś chce wybrać nowoczesny i bardzo zaawansowany mechanizm – wówczas adekwatnie rośnie i koszt wymiany zamka może sięgać 200 zł. Warto pamiętać, że wlicza się w to zarówno czas poświęcony przez fachowca, jak i jego praca oraz dojazd pod wskazany adres. Poznaj dokładną wycenę, dzwoniąc do Pogotowia zamkowego z Krakowa: 600-277-499